گروه مهندسین ارس

خلق معمارانه سبک زندگی

مهندسی معماری ، معماری داخلی و بازسازی

نام پروژه: طراحی داخلی اداری شرکت لوازم خانگی MGS

این پروژه توسط گروه مهندسین ارس در سال 1401 طراحی و تکمیل شده است. در این طراحی، از متریال مصرفی ام دی اف طوسی و چوب‌های رنگ طبیعی ترموود عمودی استفاده شده است. اتاق‌ها با شیشه‌های جداکننده از جنس سوپر کلیر شفاف همراه با لاشعار و لوگوها که با استیکر روی شیشه‌ها چسبیده‌اند، زیبایی و نظارت مدیریت بر روی کارمندان را تضمین می‌کنند و حس پویایی به مجموعه می‌بخشند.
در این طراحی، مبلمان مجموعه به رنگ زرد مایل به نارنجی همراه با میزهای رنگ چوب استفاده شده است. دیوارهای سبز مصنوعی در بخش انتظار مشتری و یک فضای بار کوچک برای پذیرایی از مهمانان و قرار دادن وسایل پذیرایی ایجاد شده است. همچنین، یک اتاق عکاسی زیبا و کاربردی با وسایل نورپردازی به رنگ طوسی نیز در نظر گرفته شده است.
برای چیدن وسایل و لوگوهای زیبا، قفسه‌هایی از جنس پروفیل مشکی و لوگوهای پلکسی استفاده شده است. مهمترین افتخار ما در تمام پروژه‌ها، انطباق کیفیت طراحی و اجرا است.
طراحی داخلی این پروژه اداری شرکت لوازم خانگی ام جی اس با استفاده از متریال‌ها و رنگ‌های مناسب، همراه با روانشناسی نور و رنگ در معماری، فضایی زیبا، منحصر به فرد و کارآمد را برای تیم و کارمندان شرکت ایجاد می‌کند.
چیدمان واحد اداری
چیدمان واحد اداری
اجرا
طراحی واحد فروشmgs
طراحی

پروژه های مرتبط